Топ категории
Vilma Armchair Premium
Најнови производи
Блог
Нега на коса
Нега на коса

10 производи

Мрежа
Мрежа-2
Листа
Листа-2
Каталог

Активни филтри

 • Ново
  1.900 ден.
  Olaplex N. перфектор за коса
  • Ново
   1.900 ден.Цена
   Olaplex N. перфектор за коса
   • Ново
    Професионален третман за коса наменет за домашна употреба. Ја обновува и регенерира косата од сите оштетувања настанати како резултат на хемиски процеси и/или како резултат на механички или термички оштетувања.
    1.900 ден.Цена
    Olaplex N. перфектор за коса
    • Ново
     Професионален третман за коса наменет за домашна употреба. Ја обновува и регенерира косата од сите оштетувања настанати како резултат на хемиски процеси и/или како резултат на механички или термички оштетувања.
     1.900 ден.Цена
     К18 маска за молекуларна регенерација на косата
     • Ново
      Eдинствен патентиран третман со биоактивен пептид за кој клинички е докажано дека има реверзибилно дејство на оштетувањата предизвикани од хемиски услуги (бланширање, фарбање), термичко и механичко оштетување оштетувања предизвикани  од околината.
      650 ден.Цена
      К18 маска за молекуларна регенерација на косата
      • Ново
       Eдинствен патентиран третман со биоактивен пептид за кој клинички е докажано дека има реверзибилно дејство на оштетувањата предизвикани од хемиски услуги (бланширање, фарбање), термичко и механичко оштетување оштетувања предизвикани  од околината.
       650 ден.Цена
       • Ново
        1.050 ден.
        UniqOne третман за коса
        • Ново
         1.050 ден.Цена
         UniqOne третман за коса
         • Ново
          Маска во спреј која што не се измива и може да се користи на мокра и на сува коса. Ја обновува оштетената коса, го контролира прекршувањето и виткањето на косата, ја штити фарбаната коса, овозможува полесно расчешлување на косата, дава долготрајност на фризурата, ги штити краевите и дава волумен на косата. Лесно се отстранува при миење и не ја отежнува косата!
          1.050 ден.Цена
          UniqOne третман за коса
          • Ново
           Маска во спреј која што не се измива и може да се користи на мокра и на сува коса. Ја обновува оштетената коса, го контролира прекршувањето и виткањето на косата, ја штити фарбаната коса, овозможува полесно расчешлување на косата, дава долготрајност на фризурата, ги штити краевите и дава волумен на косата. Лесно се отстранува при миење и не ја отежнува косата!
           1.050 ден.Цена
           VOLUME / шампон за волумен за сите типови на коса- 500 МЛ.
             Волумен и зајакнување Вода од жалфија Маслиново масло Масло од Макадамиа
             360 ден.Цена
             VOLUME / шампон за волумен за сите типови на коса- 500 МЛ.
               Волумен и зајакнување Вода од жалфија Маслиново масло Масло од Макадамиа
               360 ден.Цена
               ANTI-HAIR-LOSS / шампон против опаѓање за сите типови на коса- 500 МЛ.
                 Против опаѓање и зајакнување Масло од лаванда Маслиново масло Масло од чајно дрво
                 360 ден.Цена
                 ANTI-HAIR-LOSS / шампон против опаѓање за сите типови на коса- 500 МЛ.
                   Против опаѓање и зајакнување Масло од лаванда Маслиново масло Масло од чајно дрво
                   360 ден.Цена
                   Марбо активатор за нов раст на коса
                     Марбо активатор за нов раст на коса
                       Направен е со 100% природна (фамилијарна) формула која го активира растењето на нова коса на проретчените и оголените места. Успешен е за сите облици на алопеција од најблаги, па се до alopecia totalis (потполно губење на косата). Со редовната употреба на Марбо Активаторот многу брзо доаѓа до згуснување на деловите каде е проредена косата, а постоечката коса станува уште поцврста и...
                       2.400 ден.Цена
                       Марбо активатор за нов раст на коса
                         Направен е со 100% природна (фамилијарна) формула која го активира растењето на нова коса на проретчените и оголените места. Успешен е за сите облици на алопеција од најблаги, па се до alopecia totalis (потполно губење на косата). Со редовната употреба на Марбо Активаторот многу брзо доаѓа до згуснување на деловите каде е проредена косата, а постоечката коса станува уште поцврста и...
                         2.400 ден.Цена
                         Марбо лосион против интензивно опаѓање на коса
                           Марбо лосионот е 100% природен лек против силно опаѓање на косата кој многу брзо го запира нејзиното опаѓањето, без оглед на причините за опаѓањето. Едноставен за употреба, дава видливи резултати во најкус можен рок, што е потврдено од десет годишно дерматолошко искуство и е најефикасен кога се комбинира со шампон МАРБО 03.
                           1.000 ден.Цена
                           Марбо лосион против интензивно опаѓање на коса
                             Марбо лосионот е 100% природен лек против силно опаѓање на косата кој многу брзо го запира нејзиното опаѓањето, без оглед на причините за опаѓањето. Едноставен за употреба, дава видливи резултати во најкус можен рок, што е потврдено од десет годишно дерматолошко искуство и е најефикасен кога се комбинира со шампон МАРБО 03.
                             1.000 ден.Цена
                             Марбо шампон против опаѓање на коса
                               Марбо шампон против опаѓање на коса
                                 Марбо Шампонот со билни честички е уникатен спој на специјално избрани лековити билки. Се користи против опаѓање на косата. Активните состојки на копривата, богати со витамини и минерални соли, ја стимулираат циркулацијата и го обновуваат коренот на косата. Екстракти од коприва и рузмарин, го регулираат лачењето на себум, спречуваат мастење и го намалуваат чешањето и иритацијата на скалпот....
                                 550 ден.Цена
                                 Марбо шампон против опаѓање на коса
                                   Марбо Шампонот со билни честички е уникатен спој на специјално избрани лековити билки. Се користи против опаѓање на косата. Активните состојки на копривата, богати со витамини и минерални соли, ја стимулираат циркулацијата и го обновуваат коренот на косата. Екстракти од коприва и рузмарин, го регулираат лачењето на себум, спречуваат мастење и го намалуваат чешањето и иритацијата на скалпот....
                                   550 ден.Цена
                                   Парусан шампон за жени - против опаѓање на коса
                                     Парусан линијата (Парусан стимулирачки шампон и Парусан енергетски тоник) делува директно против опаѓање на косата и го јакне влакното по целата должина, од коренот до врвовите.
                                     688 ден.Цена
                                     Парусан шампон за жени - против опаѓање на коса
                                       Парусан линијата (Парусан стимулирачки шампон и Парусан енергетски тоник) делува директно против опаѓање на косата и го јакне влакното по целата должина, од коренот до врвовите.
                                       688 ден.Цена
                                       Парусан тоник за жени - против опаѓање на коса
                                         Парусан линијата (Парусан стимулирачки шампон и Парусан енергетски тоник) делува директно против опаѓање на косата и го јакне влакното по целата должина, од коренот до врвовите.
                                         688 ден.Цена
                                         Парусан тоник за жени - против опаѓање на коса
                                           Парусан линијата (Парусан стимулирачки шампон и Парусан енергетски тоник) делува директно против опаѓање на косата и го јакне влакното по целата должина, од коренот до врвовите.
                                           688 ден.Цена