Принтери и тонери

Поткатегории

Активни филтери

Принтер HP M28w, MFP 3-in-1, mono, 19 ppm,...

Цена 8 990 ден
100 На залиха

HP LaserJet Pro-MFP-M28w е монохроматски мултифункционален принтер со висок квалитет, способен за печатење до А4 формат, со опција за скенирање и да копирање. Благодарение на Wi-Fi конекцијата, може да се поврзе и користи од повеќе уреди истовремено | Брза испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција.

Производот е додаен за споредба.