Yoga Studio

Активни филтери

Лотус Велвет Мини Јога

Редовна цена 5 700 ден Цена 4 845 ден
5 На залиха

Ротирај и уживај во секоја положба со новата Велвет Колекција на Лотус. Изработена од цврсто, свиленкасто, водоодбојно кадифе чија нежност ќе ве освои за момент и топло ќе ве гушка.

Можност за употреба во повеќе положби на седење и лежење до 80 кг. | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

Лотус Велвет Јога

Редовна цена 9 600 ден Цена 8 160 ден
10 На залиха

Ротирај и уживај во секоја положба со новата Велвет Колекција на Лотус. Изработена од цврсто, свиленкасто, водоодбојно кадифе чија нежност ќе ве освои за момент и топло ќе ве гушка. 

Можност за употреба во повеќе положби на седење и лежење до 160 кг. | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

Производот е додаен за споредба.