Нега на раце

Поткатегории

Активни филтери

Doliva крем за раце

Цена 209 ден
1000 На залиха

Балзамот за раце со екстра девственото маслиново масло надополнето со ефектот на маслото од јојоба е наменето за нега на сувата, груба и испукана кожа на рацете.Моментно ја прави кожата нежна и мазна. Дерматолошки испитана!

Производот е додаен за споредба.