Додатоци за бања

Поткатегории

Активни филтери

Сет за бања со 6 парчиња (повеќе бои)

Редовна цена 1 299 ден Цена 699 ден
26 На залиха

Сет за бања составен од 6 парчиња, кој вклучува корпа за отпадоци, диспензер за течен сапун, подлога за тврд сапун, држач за четки за заби, чаша за четки за заби и држач со четка за тоалетна шолја. Со елегантен дизајн, изработен од тврда BPA-free пластика и достапен во повеќе различни бои | Испорака низ цела Македонија |

Производот е додаен за споредба.