Активни филтери

Mi Automatic Foaming Soap Dispenser + Течен сапун

Редовна цена 1 299 ден Цена 999 ден
Распродадено

Автоматски диспензер за сапун и  Течен сапун за Mi Automatic Foaming Soap Dispenser (околу 400 дози)

Безконтактен дизајна за похигиенска употреба.

Ефикасно убива 99,9% од бактериите

Навлажнувачки и удобни растителни екстракти.

Брзо ослободување на сапун за 0,25 секунди.

Гаранција: 6 месеци

Сет за бања со 6 парчиња (повеќе бои)

Редовна цена 1 299 ден Цена 699 ден
Распродадено

Сет за бања составен од 6 парчиња, кој вклучува корпа за отпадоци, диспензер за течен сапун, подлога за тврд сапун, држач за четки за заби, чаша за четки за заби и држач со четка за тоалетна шолја. Со елегантен дизајн, изработен од тврда BPA-free пластика и достапен во повеќе различни бои | Испорака низ цела Македонија |

Производот е додаен за споредба.