Активни филтери

Вок тава БРАТСТВО премиум ф28

Цена 2 099 ден
20 На залиха

Карактеристики:

Дијаметар: ф28

Со иновативна технологија на комбинирање на внатрешен слој од алуминиум со инокс 18/10 (3 СЛОЈА инокс,алуминиум, инокс) Братство Премиум е класичен пример за идеален микс на форма и функција. Премиум изведбата на јадро од алуминиум овозможува рамномерна дистрибуција на топлинска енергија, а внатрешниот слој од не'рѓосувачки челик инокс 18/10 го прави готвењето БЕЗБЕДНО и ЗДРАВО.Чувствувајте се како професионалец во својот дом

simboli-web1.jpg

Вок тава БРАТСТВО со стаклен капак ф28

Цена 2 499 ден
20 На залиха

Карактеристики:

Дијаметар: ф28

Со иновативна технологија на комбинирање на внатрешен слој од алуминиум со инокс 18/10 (3 СЛОЈА инокс,алуминиум, инокс) Братство Премиум е класичен пример за идеален микс на форма и функција. Премиум изведбата на јадро од алуминиум овозможува рамномерна дистрибуција на топлинска енергија, а внатрешниот слој од не'рѓосувачки челик инокс 18/10 го прави готвењето БЕЗБЕДНО и ЗДРАВО.Чувствувајте се како професионалец во својот дом

simboli-web1.jpg

Тава Братство со рачка ф24

Цена 1 290 ден
19 На залиха

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
71715 24 4,7 2

Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на плотна како и за печење во рерна. Достапна е со капак и без капак.

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење

simboli-web1.jpg

Тава Братство со рачка ф20

Цена 1 189 ден
19 На залиха

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
72715 24 4,7 2

Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. 

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење

simboli-web1.jpg

Тава Братство со рачка и капак ф24

Цена 1 799 ден
20 На залиха

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
72715 24 4,7 2

Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. 

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење

simboli-web1.jpg

Тава Братство со рачка и капак ф20

Цена 1 600 ден
20 На залиха

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
72713 20 4,5 1,25

Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во рерна. 

Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење

simboli-web1.jpg

Тава Братство со висок капак

Цена 3 060 ден
20 На залиха

Kарактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
71718 28 16 4

Братство Инох- 70 години синоним за стил, вредност, традиција! Познати по своите брилијантни идеи, страста и дизајнот на производите Братство садовите ви нудат нов начин на живот: здраво, едноставно, модерно. Неверојатно практичниот, елегантен дизајн со внимателно обрани детали ви овозможува да го добиете најдоброто од Вашите садови. 

Со изборот на Братство садовите инвестирате во Вас и Вашите поколенија!Ви нудиме начин на подготова и сервирање на храна за подобар, подолг и поздрав живот. Совршена тава за динстање на секаков вид на месо како и за готвење во рерна. Еден од најпознатите и најпродавани производи на Братство. Воодушевува со современиот дизајн и брзо загревање.  Храната ќе биде мека и сочна.

Тава Братство Бисер 24ф

Цена 2 270 ден
20 На залиха

Карактеристики:

Art. No Ø cm H cm V lit
72410 24 6,6 2,4

 Братство е во континуирана потрага по нови технологии и иновации со цел да ги задоволи барањата на потрошувачите.

Најнова линија на Братство се  БИСЕР садовите произведени од инох 18/10 (произведен во ЕУ) по највисоки светски стандарди. За квалитетот на новата линија говори фактот што за рекордно време стана еден од најпродаваните производи. Во Бисер садовите може да се готви без вода и да се пече без маснотии на ниски температури. На тој начин храната ги задржува драгоцените витамини и минерали. 

simboli-web1.jpg

Правоаголна тава Братство 42цм

Цена 1 999 ден
20 На залиха

Карактеристики:

Art. No L cm W cm H cm
71728 42 36 7,5

 Правоаголна тава изработена од инох. Со изборот на Братство Инох садовите инвестирате во Вас и Вашите поколенија затоа што добивате садови од изработени од материјал инох кој е докажано најквалитетен и најбезбеден за употреба. Освен што го чуваат здравјето садовите штедат енергија, лесно се чистат и одржуваат и рамномерно ја распределуваат топлината. Добивате производ со безвременски стил и практичност.

Правоаголна тава Братство 41цм

Цена 1 540 ден
20 На залиха

Карактеристики:

Art. No L cm W cm H cm
71728 41 28 6,5

 Правоаголна тава изработена од инох. Со изборот на Братство Инох садовите инвестирате во Вас и Вашите поколенија затоа што добивате садови од изработени од материјал инох кој е докажано најквалитетен и најбезбеден за употреба. Освен што го чуваат здравјето садовите штедат енергија, лесно се чистат и одржуваат и рамномерно ја распределуваат топлината. Добивате производ со безвременски стил и практичност.

Производот е додаен за споредба.