Декоративна козметика

Поткатегории

Активни филтери

Pharma Hyaluron Volume Lip Booster - марсала

Цена 487 ден
Распродадено

Фарма хијалурон волуме лип бустер марсала 7 ml. За меки, сјајни, полни и неодоливи усни!

Со текот на годините, меките и чувствителни усни стануваат особено затегнати и се појавуваат брчки на усните.

Комбинација од хијалуронска киселина и липиди ја негуваат кожата ги прават усните меки и мазни давајќи им зголемен волумен и чувство на долготрајна нега.

Pharma Hyaluron Volume Lip Booster - розе

Цена 487 ден
Распродадено

Фарма хијалурон волуме лип бустер розе 7 ml. За меки, сјајни, полни и неодоливи усни!

Со текот на годините, меките и чувствителни усни стануваат особено затегнати и се појавуваат брчки на усните.

Комбинација од хијалуронска киселина и липиди ја негуваат кожата ги прават усните меки и мазни давајќи им зголемен волумен и чувство на долготрајна нега.

Маскара MED XL - Волумен

Цена 499 ден
Распродадено

Маскара Мед ХЛ-Волумен е козмецевтски (фармацевтска класа на козметика) производ кој се двои од останатите декоративни маскари по тоа што има исклучителен негувачки и стимулативен ефект. Содржи ХЛ-Волумен формула за ефект на полни и истакнати трепки со значително зголемен волумен и густина.

Без парфем, без парабени и простагландини. Значително минимизирано количество на никел. Дерматолошки тестиран производ.

Производот е додаен за споредба.