Mаси, бироа, полици, фотелји...

Впечатлив дизајн | Одлични цени!

Мебел за дома

ПОГЛЕДНИ ТУКА
Биди фит | Уживај во животот

Тенок дизајн, напредни функции

Траки за трчање 🏃‍♂️

ПОГЛЕДНИ ТУКА

Нови производи

Најновите производи во нашата продавница.

Xiaomi Viomi V3 MAX - Роботска правосмукалка

Цена 27 990 ден
10 На залиха

2700Pa моќ на вшмукување, 5 мапи, 24 сензори | Официјални дистрибутери во Македонија  | Брза и бесплатна достава до дома | 2 години гаранција 

Xiaomi Redmi Buds 3 - Безжични слушалки

Редовна цена 2 990 ден Цена 2 690 ден
6 На залиха

Поврзување со Bluetooth 5.2, водоотпорни, сертификат за отпорност на прашина | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 6 месеци гаранција

Колаген - Bovine Matrix of natural origin

Цена 2 500 ден
500 На залиха

Колаген тип II е форма на колаген присутна во ‘рскавицата (нема тип I во’ рскавицата). Што е најважно, се јавува во природна матрица со гликозаминогликани (ГАГ). Додека колагенот тип II обезбедува цврстина на истегнување и еластичност на ткивото, ГАГ ја подмачкува ‘рскавицата, заедно обезбедувајќи совршена матрица за апсорпција на шок и поднесување стрес.

Колаген - Wild Marine

Цена 2 300 ден
500 На залиха

Морските колагенски пептиди се здравствена состојка направена од риба и се користи во различни производи за здравје и убавина. Како колаген од говеда, свињи и други риби, овие колагенски пептиди се произведуваат од 100% природни животински извори-во овој случај, кожи од диви уловени океански риби. Морските колагенски пептиди стануваат се попопуларни како кај потрошувачите така и кај производителите на пазарите за здравје, убавина и нутриционистички производи.

Колаген - Bovine

Цена 1 900 ден
500 На залиха

Пептан е лесен за употреба и е совршен за оние кои сакаат едноставен и иновативен начин на консумација, кој е прилагоден на Вашиот секојдневен начин на живот. Одлично се раствора во ладна вода. Прашокот Пептан може да го измешате во секакви пијалоци, како што се смути, млечни производи и многу повеќе. Неутрален вкус и мирис. Пептанот може лесно да се вклопи во секакви рецепти што ви се допаѓаат. Отпорен на топлина. Без разлика дали е се додава во супа, топло чоколадо или во домашна торта, Вие ќе уживате во истите придобивки за Вашето здравје. Пептан е премиум бренд на пептиден колаген кој е составен дел на многу крајни производи низ целиот свет. 

Најпродавани

Најбараните производи во продавницата.

Полица BF131

Редовна цена 2 790 ден Цена 1 990 ден

Бесплатна испорака

Испорачуваме брзо и безбедно, а за нарачки над 2.000 денари испораката е бесплатна.

Гаранција и сервис

Обезбедена гаранција и сервис за голем дел на IT и Smart уреди.

Корисничка поддршка

Имате некаква дилема? Нашиот тим е достапен за сите ваши прашања.

Безбедно плаќање

Системот за безбедно плаќање овозможува сигурност и тајност на вашите податоци.

Блог

Новости, мислења и рецензии.
Производот е додаен за споредба.