TV додатоци

Поткатегории

Активни филтери

Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични...

Редовна цена 1 999 ден Цена 1 699 ден
19 На залиха

Играчка конзола за ТВ со 620 класични 8-битни игри, со 2 безжични контролери.

Спецификации:

1. Поддржува 1 или 2 играчи; вградени 620 класични ретро игри.

2. Plug and play конзола за телевизор, со безжични контролери.

3. Поврзете ја конзолата преку USB портата за напојување, користете го AV кабелот за да го поврзете телевизорот со конзолата, а потоа поставете го излезот (source) на телевизорот на AV канал. Контролерите користат 2 x AAA батерии од 1.5v.


Напомена:

Батериите не се вклучени во пакувањето.

Mi Smart Projector 2 Pro

Цена 48 900 ден
10 На залиха

Mi Smart Projector 2 Pro

Гласовна контрола

1080p Full HD

1300 ANSI lumena

Оперативен систем: Android TV 9.0

Процесор – модел: Amlogic T972

Меморија: RAM/ROM:2GB/16GB

Конекција:Bluetooth: 4.1

WiFi: 2.4GHz 802.11a / b / g / n / ac

Димензии: 215 x 201 x 143 mm

Тежина: 3.7 кг

Гаранција: 1 година

Mi Smart Projector 2 EU

Цена 34 990 ден
Распродадено

Mi Smart Projector 2 EU

Проектирање на екран од 60 до 120 инчи со резолуција FHD 1080p

Сертифициран Android TV

Kрајниот резултат е пристојна слика која нуди брилијантни бои благодарение на HDR10

Користете го гласот за да пребарувате емисии, да го контролирате проекторот и паметните домашни уреди, да добивате одговори и многу повеќе. Притиснете го копчето „Помошник на Google“ на далечинскиот управувач за да започнете

Mi Smart Projector 2 користи дифузна рефлексија. За разлика од традиционалните LCD телевизори, кои доставуваат светлина директно до вашите очи, дифузната рефлексија предизвикува помало оптоварување на очите и е посоодветна за младите и постарите.

Гаранција: 1 година

Mi Laser Projector 150

Цена 96 490 ден
4 На залиха

Mi Laser Projector 150

Ласерски проектор

Екстремно голема проекција - 150"

Технологија на ласерски извор на светлина ALPD 3.0

3000: 1 природен контраст

Супериорен квалитет на видео (Full HD -1920x1080)

OS:Android TV 9.0

Димензии: 410 x 291 x 88 mm

Тежина: 7 kg

Фреквенција: 1.5GHz/64-bit

RAM/ROM: 2 GB DDR3/16 GB

Bluetooth: Bluetooth 4.0/BLE low power

WiFi: 2.4 / 5 GHz 802.11 b/g/n/ ac

Дополнителни информации: 0.5W (standby)-250W (max); Ethernet port x1, SPDIF x1 (coaxial / optical), Audio out x1, AV 3.5x1, Flash Drive Port x1

Гаранција: 1 година.

Mi Ambient Light Rejecting Projector Screen 100

Цена 39 990 ден
Распродадено

Mi Ambient Light Rejecting Projector Screen 100"

Платно(Екран)  за проектирање

Растојание за проектирање: 550 ± 40 mm 21.6 ± 1.2 inches

Нето тежина: 22 kg/28 kg (2020)

Димензии на рамка за проектирања:

2236x1267x15 mm

2231x1262x18 mm (2020)

Aspect ratio 16:09

Ambient lighting ratio ≥85%

Applicable transmittance 0.15:1 - 0.27:1

Vertical offset rate 142±10%

Peak gain value ≥1.0

Warranty: 6 months

Mi 4K Laser Projector 150

Цена 119 990 ден
Распродадено

Mi 4K Laser Projector 150

Ласерски проектор 4К

Екстремно голема проекција - 150"

Сооднос на прикажување слика 0,233: 1

Супериорен квалитет на видео (4K-3840x2160 UHD)

OS:Android TV 9.0

RAM: 2 GB DDR3

ROM: 16 GB

Bluetooth: 4.1

WiFi: 2.4 / 5 GHz 802.11 b / g / n / ac

Димензии: 410 x 291 x 88 mm

Приклучоци:HDMI 2.0*2, HDMI 2.0/ARC *1, USB 2.0*1, Audio Jack *1, AV input *1, S/PDIF *1, Ethernet port*1

Гаранција: 1 година

Xiaomi Mi Box S - TV Box

Редовна цена 4 690 ден Цена 4 390 ден
10 На залиха

Android Box TV, Cortex-A53 quad core, 2GB RAM, 8GB ROM | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 година гаранција | Глобална верзија

Производот е додаен за споредба.