Активни филтери

Xiaomi Redmi Buds 3 - Безжични слушалки

Редовна цена 2 990 ден Цена 2 690 ден
6 На залиха

Поврзување со Bluetooth 5.2, водоотпорни, сертификат за отпорност на прашина | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 6 месеци гаранција

Батерија екстерна 20000mAh MINISO - black

Цена 1 200 ден
Распродадено

Со својот стилски изглед, лесна преносливост и голем капацитет од 20.000mAh, MINISO претставува одличен избор на екстерна батерија која ќе ви овозможи повеќекратно полнење на вашите мобилни уреди.

Полнач 220V Baseus Mirror Lake Digital Display...

Цена 990 ден
Распродадено

- Високо-квалитетен адаптер со 4 USB порти од Baseus

- Овозможува брзо и безбедно полнење на вашите уреди

- Секоја порта има излезна моќ до 2.4A, додека вкупниот излез е 6A

- Овозможува полнење на повеќе уреди истовремено

- Паметниот чип ја регулира енергијата при полнење на приклучените уреди

- Со дигитален дисплеј

* Каблите не се вклучени во пакувањето.

Производот е додаен за споредба.