Паметни часовници

Поткатегории

Активни филтери

VIVAX KIDS смарт часовник HERO 2 Violet

Цена 1 890 ден
11 На залиха

VIVAX KIDS смарт часовник HERO 2 Violet

Екран: 1.2" IPS

Батерија:160mAh

Меморија: 32MB RAM

Bluetooth: има 

Боја: Нежно виолетова 

Heart rate sensors: има 

Неколку игри

Интерфејс и дизајн погодни за деца

Гаранција: 12 месеци

VIVAX KIDS смарт часовник HERO 2 Green

Цена 1 890 ден
10 На залиха

VIVAX KIDS смарт часовник HERO 2 Green

Екран: 1.2" IPS

Батерија:160mAh

Меморија: 32MB RAM

Bluetooth: има 

Боја: Зелена 

Heart rate sensors: има 

Неколку игри

Интерфејс и дизајн погодни за деца

Гаранција: 12 месеци

Xiaomi Watch S1 ActiveGL

Цена 10 200 ден
10 На залиха

Екран: 1.43“, amoled

Резолуција: 466 х 466

Сензори: Accelerometer, gyro, compass, barometer, heart rate, SpO2

Сателитско позиционирање: GPS, GLONASS, Galileo, BDS

NFC: да 

Поддржува: Bluetooth 5.2

Батерија: 470 mAh, неотсранлива

Приклучок за полнење:магнетско полнење

Траење на батерија:12 дена 

Отпорност: 5АТМ

Компатибилен со: Android 6.0 и iOS 10 и нагоре

- Телефонски повици со Bluetooth

- 117 поддржани режими на вежбање

- Вграден GPS и компас

- Бесконтактно плаќање

- Временската прогноза 

- Будилник

Гаранција: 1 година

Xiaomi Watch S1 Active GL White Moon White

Цена 10 200 ден
10 На залиха

Екран: 1.43“, amoled

Резолуција: 466 х 466

Сензори: Accelerometer, gyro, compass, barometer, heart rate, SpO2

Сателитско позиционирање: GPS, GLONASS, Galileo, BDS

NFC: да 

Поддржува: Bluetooth 5.2

Батерија: 470 mAh, неотсранлива

Приклучок за полнење:магнетско полнење

Траење на батерија:12 дена 

Отпорност: 5АТМ

Компатибилен со: Android 6.0 и iOS 10 и нагоре

- Телефонски повици со Bluetooth

- 117 поддржани режими на вежбање

- Вграден GPS и компас

- Бесконтактно плаќање

- Временската прогноза 

- Будилник

Гаранција: 1 година

Xiaomi Watch S1 Active GL Blue Ocean Blue

Цена 10 200 ден
10 На залиха

Екран: 1.43“, amoled

Резолуција: 466 х 466

Сензори: Accelerometer, gyro, compass, barometer, heart rate, SpO2

Сателитско позиционирање: GPS, GLONASS, Galileo, BDS

NFC: да 

Поддржува: Bluetooth 5.2

Батерија: 470 mAh, неотсранлива

Приклучок за полнење:магнетско полнење

Траење на батерија:12 дена 

Отпорност: 5АТМ

Компатибилен со: Android 6.0 и iOS 10 и нагоре

- Телефонски повици со Bluetooth

- 117 поддржани режими на вежбање

- Вграден GPS и компас

- Бесконтактно плаќање

- Временската прогноза 

- Будилник

Гаранција: 1 година

Redmi Watch 2 Lite GL (Ivory)

Цена 3 990 ден
10 На залиха

Redmi Watch 2 Lite Smart Watch

Паметен часовник

100+ фитнес режими

24 часовно следење на срцевиот ритам

Mери кислород во крвта

Боја: Слонова коска

Димензии:41.2mm x 35.3mm x 10.7mm

Тежина: 35g

Екран: 1.55" square & thin-film transistor(TFT) резолуција:320*360

Сензори: Optical heart rate sensor, accelerometer, gyroscope, electronic compassGPS/GLONASS/Galileo/BeiDou

Батерија: 262 mAh Приклучок за полнење:магнетско полнење

Траење на батерија:10 дена типично,5 дена heavy usage mode

Спецификации:Waterproof level: 5 ATM*Wireless connection: Bluetooth 5.0 (Bluetooth Low Energy)

Поддржани оперативни системи: Android 6.0+/OS 10.0+ge

Гаранција: 1 година

Redmi Watch 2 Lite GL (Blue)

Цена 3 990 ден
10 На залиха

Redmi Watch 2 Lite Smart Watch

Паметен часовник

100+ фитнес режими

24 часовно следење на срцевиот ритам

Mери кислород во крвта

Боја: Сина

Димензии:41.2mm x 35.3mm x 10.7mm

Тежина: 35g

Екран: 1.55" square & thin-film transistor(TFT) резолуција:320*360

Сензори: Optical heart rate sensor, accelerometer, gyroscope, electronic compassGPS/GLONASS/Galileo/BeiDou

Батерија: 262 mAh Приклучок за полнење:магнетско полнење

Траење на батерија:10 дена типично,5 дена heavy usage mode

Спецификации:Waterproof level: 5 ATM*Wireless connection: Bluetooth 5.0 (Bluetooth Low Energy)

Поддржани оперативни системи: Android 6.0+/OS 10.0+ge

Гаранција: 1 година

Xiaomi Mi Band 7 Pro - Паметен фитнес тракер

Цена 6 190 ден
9 На залиха

1,64" AMOLED екран на допир, 280 x 456 пиксели, 326 PPI, 5ATM, 110+ спортски начини, автономија на батерија до 12 дена при стандарден начин на користење, SpO2 мониторинг на заситеност на крвта со кислород | Бесплатна испорака!

Xiaomi Amazfit GTS 2 - Паметен часовник

Цена 9 990 ден
Распродадено

1,65" екран, 5АТМ водоотпорност, батерија од 246mAh, управување преку Zepp апликација | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија 

Паметен часовник Xiaomi IMILAB W12 – Црн

Редовна цена 3 690 ден Цена 3 390 ден
Распродадено

1.32" 3D HD TFT, батерија од 330 mAh, SpO2, оптички сензор за мерење на срцевите отчукувања | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција

Xiaomi Mi Band 6 - Паметен фитнес часовник

Цена 2 990 ден
25 На залиха

Full screen 1.56" AMOLED екран во боја, автоматска детекција на 6 спортски активности, 30 начини на вежбање, мерач SpO2, PPG сензор – мерење на срцевите отчукувања, контрола на квалитетот на сонот, автономија до 14 дена и 5ATM водоотпорен | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција | ЕУ верзија

Xiaomi Mi Watch Lite - паметен часовник

Редовна цена 4 990 ден Цена 3 790 ден
9 На залиха

Екран во боја од 1,4 инчи, 5АТМ водоотпорност, поддржува 11 спортски активности | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 година гаранција.

Xiaomi Huami Amazfit Pace - Паметен часовник

Редовна цена 8 990 ден Цена 4 990 ден
Распродадено

1.34" Капацитивен екран на допир, GPS + GLONASS, сензор за срцево отчукување, водоотпорност IP67 | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | ЕУ верзија

Amazfit GTR 42mm - Паметен Часовник - Црвен

Редовна цена 8 990 ден Цена 7 790 ден
1 На залиха

1,2 "AMOLED екран на допир, литиумска батерија од 195 mAh, водоотпорност 5ATM, GPS + GLONASS, сензор за отчукување на срце, преглед на повици / SMS / E-mail | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава | ЕУ верзија

Amazfit GTR 42mm - Паметен Часовник - Црн

Цена 8 990 ден
1 На залиха

1,2 "AMOLED екран на допир, литиумска батерија од 195 mAh, водоотпорност 5ATM, GPS + GLONASS, сензор за отчукување на срце, преглед на повици / SMS / E-mail | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава | ЕУ верзија

Xiaomi Mi Band 5 - Паметен фитнес часовник

Цена 2 390 ден
20 На залиха

Голем екран во боја, комфорен на сечиј зглоб, поддржува 11 видови спортски активности | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција | ЕУ верзија

Amazfit GTR 47mm - Паметен часовник -...

Цена 9 990 ден
Распродадено

Amazfit GTR, 1.39 инчни AMOLED дисплеј 454*454px, 12 спортски режими | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава | ЕУ верзија

Производот е додаен за споредба.