Топ категории
Vilma Armchair Premium
Најнови производи
Блог
Фитнес - бесплатна достава
Фитнес - бесплатна достава

69 производи

Мрежа
Мрежа-2
Листа
Листа-2
Каталог

Активни филтри

   69.999 ден.
   LOTTO GRANDE Трака за трчањеLOTTO GRANDE Трака за трчање
     69.999 ден.Цена
     LOTTO GRANDE Трака за трчањеLOTTO GRANDE Трака за трчање
       Траки за трчање
        Електрична трака за трчање со мотор од 3.5 коњски сили  Површина за трчање 150x51 cm  Максимална тежина на корисник 130 kg  Брзина на трчање 1-20км/ч  ЛЦД екран 7"со сино осветлување  Функции на компјутерот за мерење: 64 пресетирани персонализирани програми  време  брзина  дистанца  калории  срцев пулс  маснотии во...
       69.999 ден.Цена
       LOTTO GRANDE Трака за трчањеLOTTO GRANDE Трака за трчање
         Траки за трчање
          Електрична трака за трчање со мотор од 3.5 коњски сили  Површина за трчање 150x51 cm  Максимална тежина на корисник 130 kg  Брзина на трчање 1-20км/ч  ЛЦД екран 7"со сино осветлување  Функции на компјутерот за мерење: 64 пресетирани персонализирани програми  време  брзина  дистанца  калории  срцев пулс  маснотии во...
         69.999 ден.Цена
           24.990 ден.25.990 ден.
           Xiaomi Yesoul C1H Spinning Bike статичен велосипед црн
             24.990 ден.25.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
             Xiaomi Yesoul C1H Spinning Bike статичен велосипед црн
               Магнетен систем, држач за телефон или таблет, ергономски и елегантен дизајн Испорака од магацин во...
               24.990 ден.25.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
               Xiaomi Yesoul C1H Spinning Bike статичен велосипед црн
                 Магнетен систем, држач за телефон или таблет, ергономски и елегантен дизајн Испорака од магацин во...
                 24.990 ден.25.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                   23.990 ден.26.990 ден.
                   Xiaomi Walking Pad A1 PRO - лента за пешачењеXiaomi Walking Pad A1 PRO - лента за пешачење
                     23.990 ден.26.990 ден.Редовна цена-3.000 ден. исклученоЦена
                     Xiaomi Walking Pad A1 PRO - лента за пешачењеXiaomi Walking Pad A1 PRO - лента за пешачење
                       Совршен сојузник во домашното вежбање: A1 Pro лентата се карактеризира со елегантен, заоблен и префинет дизајн, а исто така штеди простор во домот. Модерниот и минималистички дизајн и паметната технологија со која се одликува ѝ донеле бројни признанија на одржувањето на Design Awards 2019.
                       23.990 ден.26.990 ден.Редовна цена-3.000 ден. исклученоЦена
                       Xiaomi Walking Pad A1 PRO - лента за пешачењеXiaomi Walking Pad A1 PRO - лента за пешачење
                         Совршен сојузник во домашното вежбање: A1 Pro лентата се карактеризира со елегантен, заоблен и префинет дизајн, а исто така штеди простор во домот. Модерниот и минималистички дизајн и паметната технологија со која се одликува ѝ донеле бројни признанија на одржувањето на Design Awards 2019.
                         23.990 ден.26.990 ден.Редовна цена-3.000 ден. исклученоЦена
                          • Распродажба!
                          Комбинирана справа за вежбање
                           • Распродажба!
                           13.990 ден.Цена
                           Комбинирана справа за вежбање
                            • Распродажба!
                            Справи и опрема за вежбање
                            • Комбинирана справа за вежбање, совршена за вежбање на разновидни вежби за раст на мускулите. • Мултифункционалната справа има цврста рамка изработена од висококвалитетен челичен профил и конструкција кој лесно се складира. • Овозможува: тренинзи за гради, раце, раменици, стомачни мускули и тн. • Две позиции на наслон на клупа: рамна и накосена. • Прилагодлива...
                            13.990 ден.Цена
                            Комбинирана справа за вежбање
                             • Распродажба!
                             Справи и опрема за вежбање
                             • Комбинирана справа за вежбање, совршена за вежбање на разновидни вежби за раст на мускулите. • Мултифункционалната справа има цврста рамка изработена од висококвалитетен челичен профил и конструкција кој лесно се складира. • Овозможува: тренинзи за гради, раце, раменици, стомачни мускули и тн. • Две позиции на наслон на клупа: рамна и накосена. • Прилагодлива...
                             13.990 ден.Цена
                               3.690 ден.4.690 ден.
                               Сет тегови 40 кг.Сет тегови 40 кг.
                                 3.690 ден.4.690 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                 Сет тегови 40 кг.Сет тегови 40 кг.
                                   • Збир на тегови со повеќе функции за задоволување на вашите дневни потреби за фитнес. • Едноставни за составување. • Овој сет вклучува: ▬ 4x1,25 KG лиени плочи со тежина. ▬ 4x2,5 KG лиени плочи со тежина. ▬ 8x3 KG лиени плочи со тежина. ▬ 2 x шипки. ▬ 1 X конектор. ▬ Ракавици. ▬ Упатство за вежби. • Димензии на...
                                   3.690 ден.4.690 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                   Сет тегови 40 кг.Сет тегови 40 кг.
                                     • Збир на тегови со повеќе функции за задоволување на вашите дневни потреби за фитнес. • Едноставни за составување. • Овој сет вклучува: ▬ 4x1,25 KG лиени плочи со тежина. ▬ 4x2,5 KG лиени плочи со тежина. ▬ 8x3 KG лиени плочи со тежина. ▬ 2 x шипки. ▬ 1 X конектор. ▬ Ракавици. ▬ Упатство за вежби. • Димензии на...
                                     3.690 ден.4.690 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                      • Распродажба!
                                      6.990 ден.7.990 ден.
                                      Бенџ клупа
                                       • Распродажба!
                                       6.990 ден.7.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                       Бенџ клупа
                                        • Распродажба!
                                        Справи и опрема за вежбање
                                        • Одржувајте ја вашата форма со различни вежби. • Безбедна, изработена од висококвалитетна и издржлива челична дебела цевка. <span style="color:#222222;font-family:Arial, Helvetica,...
                                        6.990 ден.7.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                        Бенџ клупа
                                         • Распродажба!
                                         Справи и опрема за вежбање
                                         • Одржувајте ја вашата форма со различни вежби. • Безбедна, изработена од висококвалитетна и издржлива челична дебела цевка. <span style="color:#222222;font-family:Arial, Helvetica,...
                                         6.990 ден.7.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                         Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен ВелосипедXiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
                                           Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен ВелосипедXiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
                                             Тивок велосипед за вежбање Yesoul G1 Max Elephant на Xiaomi со екран. Велосипедот ви овозможува да уживате во релаксирачки или интензивен тренинг во удобноста на вашиот дом | 1 година гаранција | Брза испорака низ цела Македонија.
                                             39.990 ден.Цена
                                             Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен ВелосипедXiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
                                               Тивок велосипед за вежбање Yesoul G1 Max Elephant на Xiaomi со екран. Велосипедот ви овозможува да уживате во релаксирачки или интензивен тренинг во удобноста на вашиот дом | 1 година гаранција | Брза испорака низ цела Македонија.
                                               39.990 ден.Цена
                                                 Xiaomi KingSmith Walking Pad C2 (S1) - Лента за пешачење - црнаXiaomi KingSmith Walking Pad C2 (S1) - Лента за пешачење - црна
                                                   27.990 ден.29.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                   Xiaomi KingSmith Walking Pad C2 (S1) - Лента за пешачење - црнаXiaomi KingSmith Walking Pad C2 (S1) - Лента за пешачење - црна
                                                     0.5-6 км/ч, дизајн на преклоп, алуминиумска легура, рачен и автоматски начин на работа, тежина до 100 килограми  | Испорака од магацин во Македонија | Брза достава | 1 години гаранција
                                                     27.990 ден.29.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                     Xiaomi KingSmith Walking Pad C2 (S1) - Лента за пешачење - црнаXiaomi KingSmith Walking Pad C2 (S1) - Лента за пешачење - црна
                                                       0.5-6 км/ч, дизајн на преклоп, алуминиумска легура, рачен и автоматски начин на работа, тежина до 100 килограми  | Испорака од магацин во Македонија | Брза достава | 1 години гаранција
                                                       27.990 ден.29.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                                         Xiaomi KingSmith WalkingPad WR1 – Фитнес веслач на преклопXiaomi KingSmith WalkingPad WR1 – Фитнес веслач на преклоп
                                                           39.990 ден.43.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                                                           Xiaomi KingSmith WalkingPad WR1 – Фитнес веслач на преклопXiaomi KingSmith WalkingPad WR1 – Фитнес веслач на преклоп
                                                             Паметен фитнес веслач со Bluetooth поврзување, држач за смартфон/таблет, лесно склопување и складирање, тркалца за лесен пренос | Испорака од магацин во Македонија | Брза достава | 1 година гаранција
                                                             39.990 ден.43.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                                                             Xiaomi KingSmith WalkingPad WR1 – Фитнес веслач на преклопXiaomi KingSmith WalkingPad WR1 – Фитнес веслач на преклоп
                                                               Паметен фитнес веслач со Bluetooth поврзување, држач за смартфон/таблет, лесно склопување и складирање, тркалца за лесен пренос | Испорака од магацин во Македонија | Брза достава | 1 година гаранција
                                                               39.990 ден.43.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                                                                 1.290 ден.1.690 ден.
                                                                 Помагало за вежбање со вакумПомагало за вежбање со вакум
                                                                   1.290 ден.1.690 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                                                                   Помагало за вежбање со вакумПомагало за вежбање со вакум
                                                                     Справи и опрема за вежбање
                                                                     • Ова помагало за вежбање со вакум ќе ви го олесни процесот на вежбање во домашни услови или на отворено. • Посебно за правење стомачни вежби бидејќи сега нема да имате потреба некој да ви ги држи нозете додека вежбате. • Со својата мултифункционалност ви помага при зацврстување на стомачните и грбните мускули, при правење на стомачни...
                                                                     1.290 ден.1.690 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                                                                     Помагало за вежбање со вакумПомагало за вежбање со вакум
                                                                       Справи и опрема за вежбање
                                                                       • Ова помагало за вежбање со вакум ќе ви го олесни процесот на вежбање во домашни услови или на отворено. • Посебно за правење стомачни вежби бидејќи сега нема да имате потреба некој да ви ги држи нозете додека вежбате. • Со својата мултифункционалност ви помага при зацврстување на стомачните и грбните мускули, при правење на стомачни...
                                                                       1.290 ден.1.690 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                                                                         3.490 ден.
                                                                         Вреќа за вода
                                                                           3.490 ден.Цена
                                                                           Вреќа за вода
                                                                             Справи и опрема за вежбање
                                                                             Вреќата за вода нуди лесен начин за вежбање. Овозможува да постигнете вежбање за целото тело. Помага во зајакнување на мускулите на рацете, рамената, грбот, градите, стомачните и нозете. Вреќата е проѕирна и ви овозможува да ја контролирате тежината. Максималниот капацитет е 25 kg.
                                                                             3.490 ден.Цена
                                                                             Вреќа за вода
                                                                               Справи и опрема за вежбање
                                                                               Вреќата за вода нуди лесен начин за вежбање. Овозможува да постигнете вежбање за целото тело. Помага во зајакнување на мускулите на рацете, рамената, грбот, градите, стомачните и нозете. Вреќата е проѕирна и ви овозможува да ја контролирате тежината. Максималниот капацитет е 25 kg.
                                                                               3.490 ден.Цена
                                                                                 1.290 ден.1.690 ден.
                                                                                 ПВЦ пречка за агилност 5/1
                                                                                   1.290 ден.1.690 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                                                                                   ПВЦ пречка за агилност 5/1
                                                                                     Справи и опрема за вежбање
                                                                                     Комплетот содржи 5 пречки со различна висина. Пречките можат да се користат за различни видови на вежби за кондиција, за подобрување на координацијата преку вежби за агилност и тренинзи за брзина на нозете. Димензии на производот:  - Најмала: 45x12x24 cm. - Мала: 45x22x18 cm. - Средна: 45x29x12 cm. - Голема: 45x38x22 cm. - Најголема: 47x49x25...
                                                                                     1.290 ден.1.690 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                                                                                     ПВЦ пречка за агилност 5/1
                                                                                       Справи и опрема за вежбање
                                                                                       Комплетот содржи 5 пречки со различна висина. Пречките можат да се користат за различни видови на вежби за кондиција, за подобрување на координацијата преку вежби за агилност и тренинзи за брзина на нозете. Димензии на производот:  - Најмала: 45x12x24 cm. - Мала: 45x22x18 cm. - Средна: 45x29x12 cm. - Голема: 45x38x22 cm. - Најголема: 47x49x25...
                                                                                       1.290 ден.1.690 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                                                                                         2.690 ден.
                                                                                         Вратило за врата
                                                                                           2.690 ден.Цена
                                                                                           Вратило за врата
                                                                                             Справи и опрема за вежбање
                                                                                             Може да вежбате кога вратилото е прикачено на врата Одлично е за истегнување на грбот, градите и рамениците. Ги кондиционира и релаксира вашите мускули, дава сила и го зацврстува грбот. Вратилото е цврсто, лесно се монтира. Димензии на производот: 100x27x34 cm
                                                                                             2.690 ден.Цена
                                                                                             Вратило за врата
                                                                                               Справи и опрема за вежбање
                                                                                               Може да вежбате кога вратилото е прикачено на врата Одлично е за истегнување на грбот, градите и рамениците. Ги кондиционира и релаксира вашите мускули, дава сила и го зацврстува грбот. Вратилото е цврсто, лесно се монтира. Димензии на производот: 100x27x34 cm
                                                                                               2.690 ден.Цена
                                                                                                 4.190 ден.
                                                                                                 Л шипки за вежбање (сет од 2)Л шипки за вежбање (сет од 2)
                                                                                                   4.190 ден.Цена
                                                                                                   Л шипки за вежбање (сет од 2)Л шипки за вежбање (сет од 2)
                                                                                                     Справи и опрема за вежбање
                                                                                                     Конструкцијата на шипката е дизајнирана за безбедност и стабилност. Л шипката за вежбање е идеална за развој на горниот дел од телото. Може да се практикуваат вежби како што се склекови и кревање. Во сетот доаѓаат 2 Л шипки. Висина: 72cm Ширина: 62cm
                                                                                                     4.190 ден.Цена
                                                                                                     Л шипки за вежбање (сет од 2)Л шипки за вежбање (сет од 2)
                                                                                                       Справи и опрема за вежбање
                                                                                                       Конструкцијата на шипката е дизајнирана за безбедност и стабилност. Л шипката за вежбање е идеална за развој на горниот дел од телото. Може да се практикуваат вежби како што се склекови и кревање. Во сетот доаѓаат 2 Л шипки. Висина: 72cm Ширина: 62cm
                                                                                                       4.190 ден.Цена
                                                                                                         2.390 ден.2.990 ден.
                                                                                                         T шипка за вежбањеT шипка за вежбање
                                                                                                           2.390 ден.2.990 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                                           T шипка за вежбањеT шипка за вежбање
                                                                                                             Т шипката е погодна за најразновидни вежби, за зајакнување на различни мускулни групи. При тренирање се активираат сите мускули во областа на рамото, градите, вратот и половината. Специфичниот дизајн и можноста за паралелен зафат гарантира активирање на главните мускули на грбот,подлактицата и коси абдоминални мускули. Вежбите се изведуваат во стоечка положба или на бенч...
                                                                                                             2.390 ден.2.990 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                                             T шипка за вежбањеT шипка за вежбање
                                                                                                               Т шипката е погодна за најразновидни вежби, за зајакнување на различни мускулни групи. При тренирање се активираат сите мускули во областа на рамото, градите, вратот и половината. Специфичниот дизајн и можноста за паралелен зафат гарантира активирање на главните мускули на грбот,подлактицата и коси абдоминални мускули. Вежбите се изведуваат во стоечка положба или на бенч...
                                                                                                               2.390 ден.2.990 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                                                                                 5.490 ден.6.590 ден.
                                                                                                                 Тег гумиран Kettlebell 20kg
                                                                                                                   5.490 ден.6.590 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                                                                                   Тег гумиран Kettlebell 20kg
                                                                                                                     Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 20 kg. Димензии на производот: 20x26x15 cm..
                                                                                                                     5.490 ден.6.590 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                                                                                     Тег гумиран Kettlebell 20kg
                                                                                                                       Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 20 kg. Димензии на производот: 20x26x15 cm..
                                                                                                                       5.490 ден.6.590 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                                                                                         4.990 ден.6.190 ден.
                                                                                                                         Тег гумиран Kettlebell 18kg
                                                                                                                           4.990 ден.6.190 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                           Тег гумиран Kettlebell 18kg
                                                                                                                             Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 18 kg. Димензии на производот: 19x25x15 cm.
                                                                                                                             4.990 ден.6.190 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                             Тег гумиран Kettlebell 18kg
                                                                                                                               Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 18 kg. Димензии на производот: 19x25x15 cm.
                                                                                                                               4.990 ден.6.190 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                 4.390 ден.5.490 ден.
                                                                                                                                 Тег гумиран Kettlebell 16kg
                                                                                                                                   4.390 ден.5.490 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                   Тег гумиран Kettlebell 16kg
                                                                                                                                     Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 16 kg. Димензии на производот: 19x24x14 cm.
                                                                                                                                     4.390 ден.5.490 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                     Тег гумиран Kettlebell 16kg
                                                                                                                                       Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 16 kg. Димензии на производот: 19x24x14 cm.
                                                                                                                                       4.390 ден.5.490 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                         3.790 ден.4.990 ден.
                                                                                                                                         Тег гумиран Kettlebell 14kgТег гумиран Kettlebell 14kg
                                                                                                                                           3.790 ден.4.990 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                           Тег гумиран Kettlebell 14kgТег гумиран Kettlebell 14kg
                                                                                                                                             Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 14 kg. Тегот е достапен во две бои: виолетова и црна.  Димензии на производот: 19x24x14 cm.
                                                                                                                                             3.790 ден.4.990 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                             Тег гумиран Kettlebell 14kgТег гумиран Kettlebell 14kg
                                                                                                                                               Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 14 kg. Тегот е достапен во две бои: виолетова и црна.  Димензии на производот: 19x24x14 cm.
                                                                                                                                               3.790 ден.4.990 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                 1.590 ден.1.990 ден.
                                                                                                                                                 Тег гумиран Kettlebell 6kg
                                                                                                                                                   1.590 ден.1.990 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                   Тег гумиран Kettlebell 6kg
                                                                                                                                                     Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 6 kg. Димензии на производот: 18x20x10 cm.
                                                                                                                                                     1.590 ден.1.990 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                     Тег гумиран Kettlebell 6kg
                                                                                                                                                       Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 6 kg. Димензии на производот: 18x20x10 cm.
                                                                                                                                                       1.590 ден.1.990 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                         3.290 ден.4.290 ден.
                                                                                                                                                         Тег гумиран Kettlebell 12kgТег гумиран Kettlebell 12kg
                                                                                                                                                           3.290 ден.4.290 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                           Тег гумиран Kettlebell 12kgТег гумиран Kettlebell 12kg
                                                                                                                                                             Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 12 kg. Тегот е достапен во две бои: црвен и син.  Димензии на производот: 19x22x13 cm.
                                                                                                                                                             3.290 ден.4.290 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                             Тег гумиран Kettlebell 12kgТег гумиран Kettlebell 12kg
                                                                                                                                                               Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 12 kg. Тегот е достапен во две бои: црвен и син.  Димензии на производот: 19x22x13 cm.
                                                                                                                                                               3.290 ден.4.290 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                 2.690 ден.3.390 ден.
                                                                                                                                                                 Тег гумиран Kettlebell 10kg
                                                                                                                                                                   2.690 ден.3.390 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                   Тег гумиран Kettlebell 10kg
                                                                                                                                                                     Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 10 kg. Димензии на производот: 19x22x13 cm.
                                                                                                                                                                     2.690 ден.3.390 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                     Тег гумиран Kettlebell 10kg
                                                                                                                                                                       Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 10 kg. Димензии на производот: 19x22x13 cm.
                                                                                                                                                                       2.690 ден.3.390 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                         2.990 ден.3.990 ден.
                                                                                                                                                                         Сет тегови 30 кг.Сет тегови 30 кг.
                                                                                                                                                                           2.990 ден.3.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                           Сет тегови 30 кг.Сет тегови 30 кг.
                                                                                                                                                                             • Доведете го вашиот бицепс до совршенство.  • Метална шипка обложена со пластика на која може да ставате тегови во зависност од тежината според која сакате да вежбате. • Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. • Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. • Сетот се...
                                                                                                                                                                             2.990 ден.3.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                             Сет тегови 30 кг.Сет тегови 30 кг.
                                                                                                                                                                               • Доведете го вашиот бицепс до совршенство.  • Метална шипка обложена со пластика на која може да ставате тегови во зависност од тежината според која сакате да вежбате. • Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. • Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. • Сетот се...
                                                                                                                                                                               2.990 ден.3.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                               Статичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning whiteСтатичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning white
                                                                                                                                                                                 Статичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning whiteСтатичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning white
                                                                                                                                                                                   Тивок велосипед за вежбање Yesoul S3 на Xiaomi Овој тивок велосипед за вежбање од Xiaomi ви овозможува да уживате во лесен или принуден тренинг во удобноста на вашиот дом. Yesoul S3 е совршен додаток за кардио вежби дома. Погоден е за внатрешна употреба и има магнетен систем со погон на ремен. Yesoul S3 е се што ви треба за домашна теретана. Тој е еден од најдобрите спин...
                                                                                                                                                                                   23.990 ден.Цена
                                                                                                                                                                                   Статичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning whiteСтатичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning white
                                                                                                                                                                                     Тивок велосипед за вежбање Yesoul S3 на Xiaomi Овој тивок велосипед за вежбање од Xiaomi ви овозможува да уживате во лесен или принуден тренинг во удобноста на вашиот дом. Yesoul S3 е совршен додаток за кардио вежби дома. Погоден е за внатрешна употреба и има магнетен систем со погон на ремен. Yesoul S3 е се што ви треба за домашна теретана. Тој е еден од најдобрите спин...
                                                                                                                                                                                     23.990 ден.Цена
                                                                                                                                                                                     Статичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning blackСтатичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning black
                                                                                                                                                                                       Статичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning blackСтатичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning black
                                                                                                                                                                                         Тивок велосипед за вежбање Yesoul S3 на Xiaomi Овој тивок велосипед за вежбање од Xiaomi ви овозможува да уживате во лесен или принуден тренинг во удобноста на вашиот дом. Yesoul S3 е совршен додаток за кардио вежби дома. Погоден е за внатрешна употреба и има магнетен систем со погон на ремен. Yesoul S3 е се што ви треба за домашна теретана. Тој е еден од најдобрите спин...
                                                                                                                                                                                         23.990 ден.Цена
                                                                                                                                                                                         Статичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning blackСтатичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning black
                                                                                                                                                                                           Тивок велосипед за вежбање Yesoul S3 на Xiaomi Овој тивок велосипед за вежбање од Xiaomi ви овозможува да уживате во лесен или принуден тренинг во удобноста на вашиот дом. Yesoul S3 е совршен додаток за кардио вежби дома. Погоден е за внатрешна употреба и има магнетен систем со погон на ремен. Yesoul S3 е се што ви треба за домашна теретана. Тој е еден од најдобрите спин...
                                                                                                                                                                                           23.990 ден.Цена
                                                                                                                                                                                           Xiaomi KingSmith Walking Pad X21 - Лента за пешачење и трчање на преклопXiaomi KingSmith Walking Pad X21 - Лента за пешачење и трчање на преклоп
                                                                                                                                                                                             Мотор од 918W, преклоп до 180 степени, трчање и пешачење 0.5-12 км/ч, brushless мотор, NFC, LED дисплеј  | Испорака од магацин во Македонија | Брза достава | 1 година гаранција
                                                                                                                                                                                             48.990 ден.Цена
                                                                                                                                                                                             Xiaomi KingSmith Walking Pad X21 - Лента за пешачење и трчање на преклопXiaomi KingSmith Walking Pad X21 - Лента за пешачење и трчање на преклоп
                                                                                                                                                                                               Мотор од 918W, преклоп до 180 степени, трчање и пешачење 0.5-12 км/ч, brushless мотор, NFC, LED дисплеј  | Испорака од магацин во Македонија | Брза достава | 1 година гаранција
                                                                                                                                                                                               48.990 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                 1.900 ден.
                                                                                                                                                                                                 Права шипка 180cm, Ø27mm
                                                                                                                                                                                                   1.900 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                   Права шипка 180cm, Ø27mm
                                                                                                                                                                                                     Права шипка за вежбање со должина од 180cm и Ø27mm. Шипката доаѓа во комплет со граничници (осигурачи) за тежините.
                                                                                                                                                                                                     1.900 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                     Права шипка 180cm, Ø27mm
                                                                                                                                                                                                       Права шипка за вежбање со должина од 180cm и Ø27mm. Шипката доаѓа во комплет со граничници (осигурачи) за тежините.
                                                                                                                                                                                                       1.900 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                         5.900 ден.
                                                                                                                                                                                                         Клупа за вежбањеКлупа за вежбање
                                                                                                                                                                                                           5.900 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                           Клупа за вежбањеКлупа за вежбање
                                                                                                                                                                                                             Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                                                                                                             Клупа за вежбање која ви овозможува зајакнување на мускулите на целото тело. Дизајнирано од квалитетни и цврсти материјали кои спречуваат лизгање и ви овозможува комплетен и пријатен тренинг. Може да се користи за повеќе видови на вежби. 6 позиции за наслонот на грбот и 7 позици на потпирачот.
                                                                                                                                                                                                             5.900 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                             Клупа за вежбањеКлупа за вежбање
                                                                                                                                                                                                               Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                                                                                                               Клупа за вежбање која ви овозможува зајакнување на мускулите на целото тело. Дизајнирано од квалитетни и цврсти материјали кои спречуваат лизгање и ви овозможува комплетен и пријатен тренинг. Може да се користи за повеќе видови на вежби. 6 позиции за наслонот на грбот и 7 позици на потпирачот.
                                                                                                                                                                                                               5.900 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                                 1.900 ден.
                                                                                                                                                                                                                 Крива шипка 120cm, Ø27mm
                                                                                                                                                                                                                   1.900 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                                   Крива шипка 120cm, Ø27mm
                                                                                                                                                                                                                     Крива шипка за вежбање со должина од 120cm и Ø27mm. Шипката доаѓа во комплет со граничници (осигурачи) за тежините.
                                                                                                                                                                                                                     1.900 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                                     Крива шипка 120cm, Ø27mm
                                                                                                                                                                                                                       Крива шипка за вежбање со должина од 120cm и Ø27mm. Шипката доаѓа во комплет со граничници (осигурачи) за тежините.
                                                                                                                                                                                                                       1.900 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                                         1.990 ден.
                                                                                                                                                                                                                         СтеперСтепер
                                                                                                                                                                                                                           1.990 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                                           СтеперСтепер
                                                                                                                                                                                                                             Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                                                                                                                             Степер за вежбање во фитнес сала или дома. Во зависност од нивото на вежбање висината може да се прилагоди на 10 cm или 20 cm. Нелизгачка површина.
                                                                                                                                                                                                                             1.990 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                                             СтеперСтепер
                                                                                                                                                                                                                               Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                                                                                                                               Степер за вежбање во фитнес сала или дома. Во зависност од нивото на вежбање висината може да се прилагоди на 10 cm или 20 cm. Нелизгачка површина.
                                                                                                                                                                                                                               1.990 ден.Цена