Активни филтери

Xiaomi Mi Scooter Essential - Електричен тротинет

Цена 21 890 ден
1 На залиха

Мултифункционална контролна табла, автономија до 15-20км, максимална брзина до 20км/ч | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција

Кајак INTEX Explorer K2 68307
-3 000 ден
 • -3 000 ден
 • Ново

Кајак INTEX Explorer K2 68307

Редовна цена 13 999 ден Цена 10 999 ден
5 На залиха

INTEX Explorer K2 68305 Кајак двосед за рекреација на вода!

Димензии: 312 x 91 x 51 cm

Носивост: до 160 кг (2 лица)

Вклучени додатоци: алуминиумски весла и пумпа за надувување

Кајак INTEX Challenger K1...
-2 000 ден
 • -2 000 ден
 • Ново

Кајак INTEX Challenger K1 68305

Редовна цена 10 999 ден Цена 8 999 ден
10 На залиха

INTEX Challenger K1 68305 Кајак едносед за рекреација на вода!

Димензии: 274 x 74 x 33 cm

Носивост: до 100 кг (1 лице)

Вклучени додатоци: алуминиумски весла и пумпа за надувување

Kieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен...

Цена 3 390 ден
5 На залиха

1,09” 2,5D TFT LCD екран на допир 240x240 пиксели, 9 спортски режими, функција за следење на менструалниот циклус, автономија до 30 дена

1 година гаранција

Kieslect Lady Smart Watch L11 Женски Паметен...

Цена 3 390 ден
5 На залиха

1,09” 2,5D TFT LCD екран на допир 240x240 пиксели, 9 спортски режими, функција за следење на менструалниот циклус, автономија до 30 дена

1 година гаранција 

Xiaomi Mi Band 7 - Паметен фитнес тракер - ЕУ...

Цена 3 790 ден
5 На залиха

Технички податоци

Бренд: Xiaomi

Модел: Mi Band 7

Боја Црна

Оперативен: Систем Android 6.0 и iOS 10.0 и понови верзии

Материјал На Куќиштето: TPU, алуминиумска легура

Вид На Дисплеј: Amoled, 490 x 192 пиксели и густина 326 PPI

Големина На Дисплеј: 1,62"

Поврзување: Bluetooth 5.2 BLE

Функции: Календар, аларм, тајмер, временска прогноза

Напредни Функции: поддржува до 110 фитнес содржини и 120 спортски начини, ги следи срцевите отчукувања и квалитетот на сонот

Батерија: 180 mAh, време на полнење 2 часа, автономија до 14 дена

Димензии и Тежина: 6,5 мм x 20,7 мм x 12,25 мм Тежина: 13,5 г, Подесиво ремче 160 мм - 224 мм

Гаранција: 2 години

Справа за склекови (2 држачи)

Цена 1 480 ден
19 На залиха

• Бидете во форма со нашата палета за вежбање. 

• Нашите справи и тегови може да се користат во

домашни услови и фитнес сали.

• Во цената се вклучени 2 држачи за склекови

• Димензии на производот: 14x16x16 cm

Сет тегови 30 кг.

Цена 2 590 ден
19 На залиха

• Доведете го вашиот бицепс до совршенство. 

• Метална шипка обложена со пластика на која може да ставате тегови во зависност од

тежината според која сакате да вежбате.

• Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото,

вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од

телото.

• Нашите тегови може да се користат во домашни услови

и фитнес сали.

• Сетот се состои од 16 тег плочи, од 1,25 kg, 1,5 kg и 2

kg.

• Димензии на производот: 104x18x18 cm.

Сет хексагонални тегови 20кг. (2х10кг.)

Цена 1 580 ден
88 На залиха

• Бидете во форма со нашата палета на еднорачни

тегови.

• Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото,

вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од

телото.

• Нашите тегови може да се користат во домашни услови

и фитнес сали.

• Хексагонален гумиран еднорачен тег кој е заштитен од

кондензација и гребнатини.

• Тежина на тег 10 kg.

• Во цената се вклучени два тега од по 10 kg.

• Димензии на производот: 33x16x16 cm

Сет хексагонални тегови 15кг. (2х7,5кг.)

Цена 1 180 ден
17 На залиха

• Бидете во форма со нашата палета на еднорачни

тегови.

• Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото,

вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од

телото.

• Нашите тегови може да се користат во домашни услови

и фитнес сали.

• Хексагонален гумиран еднорачен тег кој е заштитен од

кондензација и гребнатини.

• Тежина на тег 7,5 kg.

• Во цената се вклучени два тега од по 7,5 kg.

• Димензии на производот: 30x16x16 cm

Сет хексагонални тегови 10кг. (2х5кг.)

Цена 840 ден
16 На залиха

• Бидете во форма со нашата палета на еднорачни

тегови.

• Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото,

вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од

телото.

• Нашите тегови може да се користат во домашни услови

и фитнес сали.

• Хексагонален гумиран еднорачен тег кој е заштитен од

кондензација и гребнатини.

• Тежина на тег 5 kg.

• Во цената се вклучени два тега од по 5 kg.

• Димензии на производот: 28x15x15 cm.

Сет хексагонални тегови 5кг. (2х2,5кг.)

Цена 560 ден
19 На залиха

• Бидете во форма со нашата палета на еднорачни

тегови.

• Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото,

вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од

телото.

• Нашите тегови може да се користат во домашни услови

и фитнес сали.

• Хексагонален гумиран еднорачен тег кој е заштитен од

кондензација и гребнатини.

• Тежина на тег 2,5 kg.

• Во цената се вклучени два тега од по 2,5 kg.

• Димензии на производот: 22x10x10 cm.

Статичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart...

Цена 20 490 ден
5 На залиха

Тивок велосипед за вежбање Yesoul S3 на Xiaomi

Овој тивок велосипед за вежбање од Xiaomi ви овозможува да уживате во лесен или принуден тренинг во удобноста на вашиот дом. Yesoul S3 е совршен додаток за кардио вежби дома.

Погоден е за внатрешна употреба и има магнетен систем со погон на ремен. Yesoul S3 е се што ви треба за домашна теретана. Тој е еден од најдобрите спин велосипеди достапни по оваа цена.

Статичен велосипед Xiaomi Yesoul S3 Smart...

Цена 20 490 ден
5 На залиха

Тивок велосипед за вежбање Yesoul S3 на Xiaomi

Овој тивок велосипед за вежбање од Xiaomi ви овозможува да уживате во лесен или принуден тренинг во удобноста на вашиот дом. Yesoul S3 е совршен додаток за кардио вежби дома.

Погоден е за внатрешна употреба и има магнетен систем со погон на ремен. Yesoul S3 е се што ви треба за домашна теретана. Тој е еден од најдобрите спин велосипеди достапни по оваа цена.

Велосипед MAX RUNNER 8.0...
-3 200 ден
 • -3 200 ден
 • Ново

Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!

Редовна цена 14 999 ден Цена 11 799 ден
20 На залиха

Со секој купен велосипед MAX RUNNER 8.0 RED добивате гратис:

 • Кацига
 • Задно светло
 • Предно светло + свирка
 • Држач за шише 
Велосипед MAX RUNNER 8.0...
-3 200 ден
 • -3 200 ден
 • Ново

Велосипед MAX RUNNER 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!

Редовна цена 14 999 ден Цена 11 799 ден
17 На залиха

Со секој купен велосипед MAX RUNNER GREEN 8.0  добивате гратис:

 • Кацига
 • Задно светло
 • Предно светло + свирка
 • Држач за шише 
Велосипед CORRADO 8.0...
-2 809 ден
 • -2 809 ден
 • Ново

Велосипед CORRADO 8.0 ORANGE + Опрема ГРАТИС!

Редовна цена 15 799 ден Цена 12 990 ден
Распродадено

Со секој купен велосипед CORRADO 8.0 ORANGE добивате гратис:

 • Кацига
 • Задно светло
 • Предно светло + свирка
 • Држач за шише 
Велосипед CORRADO 8.0 BLUE...
-2 809 ден
 • -2 809 ден
 • Ново

Велосипед CORRADO 8.0 BLUE + Опрема ГРАТИС!

Редовна цена 15 799 ден Цена 12 990 ден
20 На залиха

Со секој купен велосипед CORRADO 8.0 BLUE добивате гратис:

 • Кацига
 • Задно светло
 • Предно светло + свирка
 • Држач за шише 
Велосипед CORRADO 8.0 GREEN...
-2 809 ден
 • -2 809 ден
 • Ново

Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!

Редовна цена 15 799 ден Цена 12 990 ден
20 На залиха

Со секој купен велосипед CORRADO 8.0 GREEN добивате гратис:

 • Кацига
 • Задно светло
 • Предно светло + свирка
 • Држач за шише 
Велосипед TRINX K-036 ELITE...
-4 000 ден
 • -4 000 ден
 • Ново

Велосипед TRINX K-036 ELITE 27.5“ + опрема гратис!

Редовна цена 19 990 ден Цена 15 990 ден
10 На залиха

Промотивно 

Со секој купен велосипед TRINX K-036 ELITE 27.5“ добивате гратис:

 • ДРЖАЧ ЗА ШИШЕ + ШИШЕ
 • СВЕТЛО
 • ТОРБИЦА
 • АЛАТ
 • ЅВОНЧЕ
 • БРАВА ЗА ВЕЛОСИПЕД
Производот е додаен за споредба.