Активни филтери

Соларен панел за Xiaomi IMILAB EC4

Цена 1 890 ден
3 На залиха

Соларен панел за IP камера IMILAB EC4, фотоволтаичен панел, микро USB интерфејс, кабел 40cm, прилагодлив агол на навалување, ниво на заштита IP67, работна температура -20 до +60 °C.

Сет Xiaomi IMILAB EC4 сигурносна надзорна...

Цена 9 590 ден
3 На залиха

Full HD 1080p, gateway, соларен панел, 2560 × 1440 pixel, 64GB, поврзување преку WiFi |Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава до дома | 1 година гаранција

Xiaomi IMILAB EC4 - Сигурносна надзорна камера...

Цена 8 690 ден
3 На залиха

Full HD 1080p, gateway, 2560 × 1440 pixel, 64GB, поврзување преку WiFi |Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава до дома | 1 година гаранција

Вградна плоча RGLUX RG 300
-1 309 ден
 • -1 309 ден
 • Ново

Вградна плоча RGLUX RG 300

Редовна цена 6 999 ден Цена 5 690 ден
9 На залиха

Стаклокерамичка плотна

Вкупна моќност: 3 kW

Грејни зони: 2

Контрола на допир: Touch Control

Заштита од деца: Child Lock

Тајмер, Pause & Play

Кабел за напојување со должина: 1m

Ширина: 30 cm

Гаранција: 1 година

Електрична скара со постоље SINBO 7101А/02A

Редовна цена 1 699 ден Цена 1 399 ден
100 На залиха

Моќност 2000W

Метална површина за печење

5 степени на топлина

Пластично куќиште

AC220-240, 50 / 60Hz

Димензии: 48x35x9cm

18V Батериска правосмукалка...
-2 000 ден
 • -2 000 ден
 • Ново

18V Батериска правосмукалка 2 во 1. 1x2Ah...

Редовна цена 11 999 ден Цена 9 999 ден
10 На залиха

18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со батерија 2Ah и индикатор за полнење на батеријата. Висока моќност со две брзини што овозможува  флексибилно чистење на под и тепих. Автоматско поставување на соодветна брзина за секој вид на под. Циклонско дејство за отстранување прашина и нечистотии од филтерот, што помага моќта на вшмукување да остане силна со долготрајни врвни перформанси. Транспарентен сад од 500ml лесен за чистење и оддржување-исфрлање на нечистотијата со еден потег. Може да се користи без шипката како рачна правосмукалка.

Блендер 350W Black+Decker

Редовна цена 2 999 ден Цена 2 499 ден
15 На залиха

Блендер со влезна моќност од 350W и едно ниво на работа, со димензии 21x15x24cm и тежина 1,6kg. Содржи 2 преносливи чаши со капацитет од 600ml, без BPA. Чашите имаат херметички капачиња за затворање и сигурен транспорт. Поседува 4 сечила од нерѓосувачки челик идеални за дробење на секаков вид овошје и зеленчук, кои се остранливи за брзо и лесно чистење. Гумени нелизгачки ногарки за висока стабилност. Ергономски дизајн со LED индикатор и делови кои можат да се перат во машина за миење садови.

Парна пегла 3000W Black+Decker

Редовна цена 2 999 ден Цена 2 499 ден
14 На залиха

Парна пегла со влезна моќност од 3000W која обезбедува одлични резултати за сите видови ткаенини и облека. Со помош на засилувањето на пареата до 200g/min и континуираната пареа од 45g/min се овозможува пеглањето да биде брзо и лесно, а истовремено ефикасно да уништи 99,99% од можните вируси и батерии. Поседува керамичка плочка со прецизен врв и систем за заштита. Благодарени на двојниот систем против бигор и функција за самочистење SAVE CLEAN, добивате оптимално одржување на пеглата. Поседува кабел долг 2 метри и функција за прскање на вода.

Парна пегла 2400W Black+Decker

Редовна цена 2 499 ден Цена 1 999 ден
15 На залиха

Парна пегла со влезна моќност од 2400W и можност да произведе засилување на пареа до 150g/min што овозможува пеглањето да биде многу брзо и лесно. Вклучен е ECO режим кој ја минимизира потрошувачката и врши оптимално искористување на енергијата за постигнување совршени резултати. Поседува керамичка плочка со прецизен врв и систем за заштита, која обезбедува совршено лизгање врз секоја ткаенина и облека. Пареата овозможува ефикасна и сигурна дезинфекција на облеката со само едно движење. Благодарение на двојниот систем против бигор и функција за самочистење добивате оптимално одржување на пеглата продолжувајќи и го работниот век.

Еспресо Кафемат 850W 20 bar...
-1 000 ден
 • -1 000 ден
 • Ново

Еспресо Кафемат 850W 20 bar Black+Decker

Редовна цена 9 999 ден Цена 8 999 ден
15 На залиха

Кафемат за еспресо со влезна моќност 850W и максимален притисок од 20 бари. Ексклузивен дизајн изработен од нерѓосувачки челик со облога против отпечатоци од прсти и отстранлив алуминиумски сад кој е лесен за одржување. Кафематот има дигитален дисплеј со 3 различни програми, кој ви овозможува да изберете меѓу функциите: ON/OFF, 1 доза или 2 дози кафе и пареа. Машината има автоматско исклучување во зависност од изборот на функцијата за кафе и резервоар за вода од 1,5 литри со видливо ниво и целосно отстранлив за лесно полнење. Како додаток има подлога за шолји за да ги одржува топли и мерна лажица за кафе. Има нелизгачки ногарки за зголемена стабилност, а цевката за пареа има гумичка за лесно ракување.

Еспресо Кафемат 1200W 15...
-1 000 ден
 • -1 000 ден
 • Ново

Еспресо Кафемат 1200W 15 bar Black+Decker

Редовна цена 8 999 ден Цена 7 999 ден
15 На залиха

Еспресо кафемат со високи перформанси, влезна моќност од 1200W и максимален притисок 15 bar за подготовка на висококвалитетно еспресо. Резервоар за вода со капацитет од 1,2 литри. Систем цевки од нерѓосувачки челик што овозможуваат брзо загревање до идеалната температура и брзо стартување и ослободување на кафето. Поседува цевка за пареа со која може да направите густа млечна пена и да добиете врвно капучино или кафе лате. Вклучува горна подлога за складирање на шолјите и нивно загревање, рачка за кафе со два отвори за подготовка на едно или две кафиња истовремено. Отстранлив долен сад за лесно и практично одржување и чистење.  

Мелница за кафе 150W Black+Decker

Цена 1 599 ден
15 На залиха

Мелница за кафе со влезна моќност 150W, димензии 10.6x10x18.8 cm, тежина 800gr и капацитет 50gr. Висококвалитетен црн дизајн со мек финиш на допир и гумени ногарки кои овозможуваат стабилност. Преградата и сечилата се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, а безбедносниот систем за заклучување овозможува зголемена заштита на мелницата. Капацитетот од 50gr е доволен за 12 шолји кафе.

18V Батериска правосмукалка...
-1 000 ден
 • -1 000 ден
 • Ново

18V Батериска правосмукалка 2 во 1 со...

Редовна цена 9 999 ден Цена 8 999 ден
15 На залиха

Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батерија од 1.5Ah и напон 18V. Благодарение на сензорот за под интегриран во правосмукалката, автоматски се врши прилагодување на моќноста во зависност од типот на под. Со својата интегрирана батерија од 1,5Ah и двете брзини, правосмукалката има висока моќност за вшмукување на тврди подови и теписи. Циклонско дејство за отстранување прашина и нечистотии од филтерот, што помага моќта на вшмукување да остане силна со долготрајни врвни перформанси. Транспарентен сад од 500ml лесен за чистење и оддржување-исфрлање на нечистотијата со еден потег. Може да се користи и како рачна правосмукалка која содржи додатоци за да се дофатат тешко достапните места.

18V Правосмукалка за...
-1 000 ден
 • -1 000 ден
 • Ново

18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah Black+Decker

Редовна цена 8 499 ден Цена 7 499 ден
15 На залиха

Рачна батериска правосмукалка со интегрирана батерија од 2Ah и напон од 18V. Батериска правосмукалка со компактен дизајн совршена за секојдневно чистење. Со изборот на соодветната брзина добивате поголема моќност при чистењето за секаков вид на работа. Лесна за користење на тешко достапни места со помош на прилагодлив интегриран додаток. Поседува SMART TECH LED панел кој ја покажува состојбата на полнење на батеријата и потребата од чистење на филтерот. Поседува сад за прав од 700ml кој може лесно да се испразни со притискање на едно копче, предфилтер и филтер што може да се мие. Ова овозможува да ја одржувате вашата правосмукалка чиста и да ги задржи своите врвни перформанси.

Електрична скара SINBO 7101/02

Редовна цена 1 299 ден Цена 1 099 ден
525 На залиха

Mоќност: 2000 W

5 нивоа на прилагодување

Рачки што не се загреваат

Грејач од не’рѓосувачки челик

Голема површина за готвење: 350х240 мм

Сад што собира маснотии

Незапалива и не испушта токсични гасови

AC220-240V, 50 / 60Hz

Електрична плотна скара...
-1 881 ден
 • -1 881 ден
 • Ново

Електрична плотна скара ADLER AD 6610

Редовна цена 5 030 ден Цена 3 149 ден
86 На залиха

Стаклен капак

Вклучена шпатула

Нелеплива грејна плоча

Две површини: рамна и брановидна

Прилагодување на температурата

Рачки со топлинска изолација

Максимална моќност: 3000 W

Електрична плотна скара...
-1 000 ден
 • -1 000 ден
 • Ново

Електрична плотна скара SEVERIN KG 2397

Редовна цена 6 890 ден Цена 5 890 ден
15 На залиха

Моќност: 2200W

Напон: 220V

Материјал: леано железо, нерѓосувачки челик

Прилагодлива контрола на температурата

Индикаторско светло/Термостат

Сад за маснотии

Димензии (ДxШxВ) 71×37.8×10.3 cm

3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah

Цена 2 399 ден
2 На залиха

Правосмукалка за домаќинство со напон од 3,6V и батерија од 1,5Ah за моќна и ефикасна работа која е секогаш подготвена за вшмукување. Ергономски дизајн за удобно користење и погодна за вшмукување на поголема количина нечистотија. Поседува резервоар и филер кои лесно се отстрануваат и овозможуваат едноставно и лесно одржување на правосмукалката, што го зголемува нејзиниот работен век.

70mai Dash Cam A400 Предна Камера + 70mai RC09...

Цена 5 590 ден
1 На залиха

A400+RC06 dash cam сет, 1440p QHD (2560 x 1440), батерија од 500mAh, WDR технологија

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 1 година гаранција

Паметна Предна Камера За Автомобил 70mai Dash...

Цена 6 190 ден
5 На залиха

Комплет паметна предна камера за автомобил Xiaomi 70mai Dash Cam Pro Plus + задна камера 70mai RC06.

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 1 година гаранција

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro - црн -...

Цена 27 990 ден
2 На залиха

Моќ на вшмукување од 3000Pa, капацитет на батерија од 5200mAh, управување преку апликација | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro - бел -...

Цена 27 990 ден
2 На залиха

Моќ на вшмукување од 3000Pa, капацитет на батерија од 5200mAh, управување преку апликација | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Вградна рерна GORENJE BOS 737 E13X

Редовна цена 18 790 ден Цена 16 190 ден
3 На залиха

Енергетска класа: A

Употреблив волумен на рерната: 71L

Чистење со AquaClean функција

Моќност: 2.700W

Совршен грил (PerfectGrill)

Облик на копчињата: Push pull копчиња

Димензии(ШxВxД): 597 × 595 × 547 mm

Вградна рерна GORENJE BO 717 ORA W

Редовна цена 23 790 ден Цена 20 390 ден
4 На залиха

Мултифункционална рерна: 71 l

Максимална температура на рерната: 275 C

Push pull копчиња

Термоелектричен осигурувач со автоматско исклучување

Чистење со AquaClean функција

Моќност на инфра грејачот: 2.700 W

Приклучна моќ-струја: 3.3 kW

Димензии (ШxВxД): 59.7×59.5×54.7 cm

Вградна рерна GORENJE BO 7530 CLI класико

Редовна цена 22 690 ден Цена 19 490 ден
3 На залиха

Мултифункционална рерна: 71L

Жичани водилки: х1

Електронски програмски тајмер

Aналоген дисплеј

Чистење со AquaClean функција

Моќност на инфра грејачот: 2.700W

Димензии (ШxВxД): 59,7×59,5×54,7cm

Вградна плоча GORENJE ECT 643 SYB

Редовна цена 19 790 ден Цена 16 990 ден
3 На залиха

Стаклокерамичка плотна

Брусен раб на плочата

Моќност: 7.000W

4 грејни зони/2 дупли,2 единечни

Тајмер/Stp-Go

Сигнализација на преостаната топлина

Димензии(ШxВxД): 595x54x520mm

Вградна плоча GORENJE EC 642 CLI класико независна

Редовна цена 22 890 ден Цена 16 490 ден
3 На залиха

Стаклокерамичка плотна

Моќност: 6.400W

Рамка: Инокс

Боја: слова коска

Сигнализација на преостаната топлина

Грејни зони: 1 дупла/3 единечни

Димензии(ШxВxД): 560x70x490mm

Производот е додаен за споредба.